Jeśli chcesz przeczytać artykuły z innej kategorii, kliknij w wybrane przez siebie pole:

BEZ KODOWANIA

PORADY

GRAFIKA INTERNETOWA

SEO I POZYCJONOWANIE

TRENDY W

WEB DESIGNIE

UX I UI

SPRAWDŹ

Jak zrobić stronę internetową?

ODBIERAM

Obierz zniżkę - 30%

w WebWave

25 maja 2023
Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl pytanie: ,,Jak powstają produkty, z których korzystam na co dzień?" Proces projektowania produktów może być naprawdę fascynujący, obejmujący wiele kroków i wyzwań. W tym
06 kwietnia 2023
Teorie na temat sztucznej inteligencji są już z nami od dziesiątek lat, jednak teraz jesteśmy już coraz bliżej faktycznej ingerencji tego typu rozwiązań w prawdziwe życie. Wcześniej z kakimi wątkami

Najnowsze artykuły:

Każdy, kto prowadzi własną działalność wie, jak ważna jest strona internetowa - czy to wizytówka firmy, landing page produktu czy oczywiście sklep internetowy. Jednak czy możliwe jest zrobienie strony szybko, tanio i dobrze? Postaramy się to rozważyć. 

 

 

Jak stworzyć profesjonalną stronę internetową?

 

 

Z czym kojarzy się tworzenie stron internetowych? Pracuje nad nią duża firma zatrudniająca grupę programistów i grafików, project managerów, UX i UI designerów, ekspertów od SEO i marketingowców? Jeśli chcesz stworzyć rozległy portal typu Facebook lub ogromny sklep internetowy jak Allegro - tak, to najlepszy sposób na zrobienie tego dobrze i profesjonalnie. 

 

Co jednak w przypadku mniej wymagających stron internetowych? Czy to, że nie są one tak obszerne znaczy, że mogą być wykonane mniej profesjonalnie? Oczywiście nie. Różnica polega na tym, że porządne jej wykonanie nie będzie wymagało od Ciebie takiego nakładu czasu i tak dużego zespołu. Do stworzenia takiej witryny w rzeczywistości wystarczy jeden freelancer, ale i to nie jest konieczne. 

 

Profesjonalną stronę internetową możesz stworzyć samodzielnie, nawet jeśli nie masz wiedzy na temat webdesignu i kodowania. Wystarczy, że do zrobienia witryny wykorzystasz kreator stron internetowych, który udostępnia gotowe szablony stron internetowych dostosowane do każdej kategorii.

 

 

Jak zrobić stronę www za darmo?

 

 

Co również wiąże się z zatrudnieniem zespołu projektowego do pracy nad stroną internetową? Oczywiście konieczność opłacenia jego pracy, a więc naprawdę duży wydatek. 

 

Jak zredukować te koszty do minimum? Stronę internetową możesz zrobić nawet za darmo, musisz jedynie znaleźć dobre narzędzie i poświęcić chwilę na stworzenie jej. Jeśli już wiesz, że możesz zrobić to samodzielnie, podpowiemy Ci gdzie stworzysz stronę internetową bez wydawania ani grosza!

 

Najlepszym narzędziem do tego będzie stworzenie strony internetowej w kreatorze stron internetowych. Nie musisz jednak opierać się tylko na szablonach. Możesz stworzyć stronę od zera, używając tego narzędzia.

 

 

Strona internetowa w 5 minut - czy to możliwe?

 

 

Jeśli zadasz to pytanie programiście lub webdesignerowi prawdopodobnie usłyszysz... co najmniej “nie”. Jednak my mamy dowód na to, że stronę internetową da się stworzyć nawet w 5 minut - funkcjonalną, dobrze zaprojektowaną, z dobrym UX i atrakcyjną wizualnie. 

 

Jeśli zastanawiasz się jak to zrobić, najlepszym sposobem na poznanie tej tajemnicy będzie obejrzenie tego poradnika wideo. Dowiesz się z niego, jak stworzyć swoją stronę internetową samodzielnie, bez kodowania i co najważniejsze… w 5 minut!

 

A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej informacji, służymy pomocą. Przeczytaj nasz obszerny poradnik na temat tworzenia stron internetowych - webdesign nie będzie miał przed Tobą tajemnic! 

 

 

Podsumowanie 

Stworzenie strony internetowej szybko, tanio i dobrze jest jak najbardziej możliwe - wystarczy użyć do tego odpowiedniego narzędzia, wybrać szablon lub zająć się zrobieniem witryny samodzielnie od zera. Niezależnie od metody, warto przemyśleć, czy warto inwestować duże pieniądze, jeśli taki sam efekt możemy otrzymać nawet za darmo!

 

 

 

 

 

Zobacz, jak stworzyć własne logo!
01 października 2020

Strona internetowa na już - szybko, tanio i dobrze - czy tak się da?