Strona internetowa na już - szybko, tanio i dobrze - czy tak się da?

01 października 2020
Zobacz, jak stworzyć własne logo!

Każdy, kto prowadzi własną działalność wie, jak ważna jest strona internetowa - czy to wizytówka firmy, landing page produktu czy oczywiście sklep internetowy. Jednak czy możliwe jest zrobienie strony szybko, tanio i dobrze? Postaramy się to rozważyć. 

 

 

Jak stworzyć profesjonalną stronę internetową?

 

 

Z czym kojarzy się tworzenie stron internetowych? Pracuje nad nią duża firma zatrudniająca grupę programistów i grafików, project managerów, UX i UI designerów, ekspertów od SEO i marketingowców? Jeśli chcesz stworzyć rozległy portal typu Facebook lub ogromny sklep internetowy jak Allegro - tak, to najlepszy sposób na zrobienie tego dobrze i profesjonalnie. 

 

Co jednak w przypadku mniej wymagających stron internetowych? Czy to, że nie są one tak obszerne znaczy, że mogą być wykonane mniej profesjonalnie? Oczywiście nie. Różnica polega na tym, że porządne jej wykonanie nie będzie wymagało od Ciebie takiego nakładu czasu i tak dużego zespołu. Do stworzenia takiej witryny w rzeczywistości wystarczy jeden freelancer, ale i to nie jest konieczne. 

 

Profesjonalną stronę internetową możesz stworzyć samodzielnie, nawet jeśli nie masz wiedzy na temat webdesignu i kodowania. Wystarczy, że do zrobienia witryny wykorzystasz kreator stron internetowych, który udostępnia gotowe szablony stron internetowych dostosowane do każdej kategorii.

 

 

Jak zrobić stronę www za darmo?

 

 

Co również wiąże się z zatrudnieniem zespołu projektowego do pracy nad stroną internetową? Oczywiście konieczność opłacenia jego pracy, a więc naprawdę duży wydatek. 

 

Jak zredukować te koszty do minimum? Stronę internetową możesz zrobić nawet za darmo, musisz jedynie znaleźć dobre narzędzie i poświęcić chwilę na stworzenie jej. Jeśli już wiesz, że możesz zrobić to samodzielnie, podpowiemy Ci gdzie stworzysz stronę internetową bez wydawania ani grosza!

 

Najlepszym narzędziem do tego będzie stworzenie strony internetowej w kreatorze stron internetowych. Nie musisz jednak opierać się tylko na szablonach. Możesz stworzyć stronę od zera, używając tego narzędzia.

 

 

Strona internetowa w 5 minut - czy to możliwe?

 

 

Jeśli zadasz to pytanie programiście lub webdesignerowi prawdopodobnie usłyszysz... co najmniej “nie”. Jednak my mamy dowód na to, że stronę internetową da się stworzyć nawet w 5 minut - funkcjonalną, dobrze zaprojektowaną, z dobrym UX i atrakcyjną wizualnie. 

 

Jeśli zastanawiasz się jak to zrobić, najlepszym sposobem na poznanie tej tajemnicy będzie obejrzenie tego poradnika wideo. Dowiesz się z niego, jak stworzyć swoją stronę internetową samodzielnie, bez kodowania i co najważniejsze… w 5 minut!

 

A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej informacji, służymy pomocą. Przeczytaj nasz obszerny poradnik na temat tworzenia stron internetowych - webdesign nie będzie miał przed Tobą tajemnic! 

 

 

Podsumowanie 

Stworzenie strony internetowej szybko, tanio i dobrze jest jak najbardziej możliwe - wystarczy użyć do tego odpowiedniego narzędzia, wybrać szablon lub zająć się zrobieniem witryny samodzielnie od zera. Niezależnie od metody, warto przemyśleć, czy warto inwestować duże pieniądze, jeśli taki sam efekt możemy otrzymać nawet za darmo!

 

 

 

 

 

Najnowsze artykuły:

06 kwietnia 2022
Kreator stron i ładna, a wręcz efektowna strona internetowa. Czy te dwa pojęcia mogą się ze sobą łączyć? Jak najbardziej. Co prawda na początku swojej “kariery” kreatory nie cieszyły się
16 marca 2022
Czym jest blog - definicja  Zaczniemy standardowo od definicji. Według słonika SEO opracowanego przez Semtec Blog to rodzaj strony internetowej, która może pełnić rolę dziennika, prowadzonego w formie regularnie publikowanych
Obierz zniżkę - 30%
w WebWave

ODBIERAM

Jak zrobić stronę internetową?

SPRAWDŹ

UX I UI

TRENDY W

WEB DESIGNIE

SEO I POZYCJONOWANIE

GRAFIKA INTERNETOWA

PORADY

BEZ KODOWANIA

Jeśli chcesz przeczytać artykuły z innej kategorii, kliknij w wybrane przez siebie pole: