Kiedy już stworzysz własną stronę, możesz dowiedzieć się więcej na temat jej prowadzenia na naszym blogu! Poznasz pojęcia takie jak UI, UX, SEO. Nazwy potrafią zmylić, ale tak naprawdę to wszystko jest proste! Poznasz także zagadnienia z grafiki komputerowej, projektowania do internetu i Web Designu!

W każdej wolnej chwili staramy się dowiedzieć więcej o nowościach technologicznych, trendach w Web Designie, możliwościach tworzenia stron internetowych dla każdego - bez kodowania i wydawania majątku na programistę!

Strona internetowa dla kosmetyczki, trenera personalnego, prawnika, przedszkola... Portfolio dla fotografa czy grafika - z nami to proste! 

Nasz blog to miejsce dla każdego, kto chce stworzyć własną stronę internetową - niezależnie od poziomu umiejętności, wymagań co do strony i budżetu - dzięki nam dowiesz się, jak stworzyć stronę zupełnie za darmo i bez umiejętności kodowania!

Od kilkunastu lat zajmujemy się stronami internetowymi, od designu po programowanie. Bloga założyliśmy na studiach i do teraz prowadzimy go z pasją - w odmienionej formie i z nowymi treściami! 

Tworzymy bloga, by pokazać, że każdy może zrobić własną stronę internetową