Jeśli chcesz przeczytać artykuły z innej kategorii, kliknij w wybrane przez siebie pole:

BEZ KODOWANIA

PORADY

GRAFIKA INTERNETOWA

SEO I POZYCJONOWANIE

TRENDY W

WEB DESIGNIE

UX I UI

SPRAWDŹ

Jak zrobić stronę internetową?

ODBIERAM

Obierz zniżkę - 30%

w WebWave

25 maja 2023
Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl pytanie: ,,Jak powstają produkty, z których korzystam na co dzień?" Proces projektowania produktów może być naprawdę fascynujący, obejmujący wiele kroków i wyzwań. W tym
06 kwietnia 2023
Teorie na temat sztucznej inteligencji są już z nami od dziesiątek lat, jednak teraz jesteśmy już coraz bliżej faktycznej ingerencji tego typu rozwiązań w prawdziwe życie. Wcześniej z kakimi wątkami

Najnowsze artykuły:

Jeśli planujesz stworzyć stronę www, powinieneś być na bieżąco z najnowszymi tendencjami w projektowaniu witryn. Dzięki temu uda Ci się stworzyć projekt, który będzie zgodny z aktualną modą a jednocześnie przyjazny dla użytkowników. 

 

Mijający miesiąc przyniósł kilka nowych trendów, na które bez wątpienia warto zwrócić uwagę. w tym wpisie przyjrzymy się kilku z nich, które naszym zdaniem mają szansę stać się obowiązujące w całym przyszłym roku. 

 

Responsywność

Tak, zdajemy sobie sprawę, że strony dostosowane do telefonów i tabletów to nie nowość. Z drugiej strony widzimy jak ten trend rośnie w siłę. Strony coraz częściej są projektowane w pierwszej kolejności z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. W przyszłym roku takich witryn będzie prawdopodobnie jeszcze więcej. 

 

Oryginalne ilustracje

Stockowe zdjęcia wyglądające jak z jednego szablonu to już przeszłość. Twórcy stron coraz śmielej stawiają na oryginalne rozwiązania. Pod koniec roku graficy mają pełne ręce roboty. Przewidujemy, że sytuacja nie zmieni się przez cały 2020.

 

Linie krzywe

Spadek popularności grafik z banku zdjęć sprawia, że na znaczeniu zyskują inne elementy wizualne. coraz częściej spotykamy strony, na których znajdziemy inspirowane naturą linie krzywe.

 

Zdjęcia w centrum uwagi

Pozostajemy w temacie ilustracji. Więcej unikalnych grafik oznacza możliwość skupienia na nich uwagi odbiorcy. Widzimy, że obrazy stają się coraz większe i bardziej przyciągające wzrok. 

 

Dominujące barwy - czerń i niebieski

Zwróćmy teraz uwagę na paletę kolorów wykorzystywanych na stronach. Połączenie czarnego i niebieskiego to klasyka, która przeżywa właśnie swój wielki powrót. Prawdopodobnie w 2020 zobaczymy jeszcze więcej witryn utrzymanych w tej kolorystyce. 

 

Bez wątpienia opisane powyżej trendy są warte zainteresowania. Naszym zdaniem w przyszłym roku będą miały duży wpływ na wygląd przyszłych i obecnie aktualizowanych stron internetowych.

 
dobra strona bez błędów
19 grudnia 2019

Najciekawsze trendy w web designie - co będzie modne w 2020?