Jeśli chcesz przeczytać artykuły z innej kategorii, kliknij w wybrane przez siebie pole:

BEZ KODOWANIA

PORADY

GRAFIKA INTERNETOWA

SEO I POZYCJONOWANIE

TRENDY W

WEB DESIGNIE

UX I UI

SPRAWDŹ

Jak zrobić stronę internetową?

ODBIERAM

Obierz zniżkę - 30%

w WebWave

25 maja 2023
Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl pytanie: ,,Jak powstają produkty, z których korzystam na co dzień?" Proces projektowania produktów może być naprawdę fascynujący, obejmujący wiele kroków i wyzwań. W tym
06 kwietnia 2023
Teorie na temat sztucznej inteligencji są już z nami od dziesiątek lat, jednak teraz jesteśmy już coraz bliżej faktycznej ingerencji tego typu rozwiązań w prawdziwe życie. Wcześniej z kakimi wątkami

Najnowsze artykuły:

Projektowanie strony internetowej to poważne zadanie. Musisz pamiętać nie tylko o tym, co chcesz na niej umieścić, ale też o tym, jak to zrobić dobrze. Strona przyjazna użytkownikowi pomoże przyciągnąć odbiorców i może stać się źródłem zysków. No i dobrze zaprojektowana strona będzie Twoją wizytówką w internecie!

Dlatego, jeżeli zastanawiasz się, jak zaprojektować dobrą stronę www, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

 

Masz pomysł na własną witrynę?

Internet jest zasypany milionami stron. Wszystkie walczą o każdego nowego użytkownika. Dołączenie do tego wyścigu może w pierwszej chwili wydać się przytłaczające. Dlatego można ukierunkować się już na początku. Warto pamiętać, że mimo dużej konkurencji istnieje dużo kategorii blogów. Zanim zaczniesz się zastanawiać, jak zaprojektować swoją stronę, pomyśl o jej celu. Chcesz założyć firmę, pisać bloga, czy może otworzyć sklep internetowy? Poznaj wszystkie możliwe rodzaje najpopularniejszych kategorii stron internetowych.

 

Osobiście, czy zapłacić?

Wiadomo, że zlecenie zrobienia strony internetowej to spory koszt. Najczęściej trzeba się liczyć z ceną od 500 złotych w górę za samo zrobienie strony, nie wspominając o kosztach utrzymania strony w ciągu roku i później. Dlatego warto zadać sobie pytanie - zrobić stronę samodzielnie, czy może ją zlecić?

 

 

Trzy filary dobrej strony

Jeżeli czujesz się na siłach, aby zrobić witrynę osobiście, koniecznie musisz zrozumieć jak zrobić to w estetyczny i profesjonalny sposób. Poznaj podstawowe zasady, na których należy bazować podczas projektowania strony www. Nie daj się zaskoczyć i sprawdź, co musisz wziąć pod uwagę przy projektowaniu strony.

Oczywiście ładna strona internetowa to bardzo szerokie pojęcie! Podobnie jak gusty, opinie o tym, jakie strony są ładne mogą być podzielone. Zwłaszcza że większość z nich wymaga pewnego ogarnięcia estetycznego. Tu nie ma co się oszukiwać – jeśli nie masz dygu lub zmysłu estetycznego, to niestety, ale zrobienie ładnej strony będzie trudne. Ale nie niemożliwe. Przeczytaj artykuł na temat cech, które przykuwają uwagę.

Zrobienie dobrej strony nie jest najmniejszym kłopotem. Możesz wykorzystać szablon lub zrobić ją od zera. I serio, docenisz możliwości, które daje prosta strona internetowa. Podobnie jak jej użytkownicy :)

 

dobra strona bez błędów
19 sierpnia 2019

Jak zrobić stronę www?