Jeśli chcesz przeczytać artykuły z innej kategorii, kliknij w wybrane przez siebie pole:

BEZ KODOWANIA

PORADY

GRAFIKA INTERNETOWA

SEO I POZYCJONOWANIE

TRENDY W

WEB DESIGNIE

UX I UI

SPRAWDŹ

Jak zrobić stronę internetową?

ODBIERAM

Obierz zniżkę - 30%

w WebWave

25 maja 2023
Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl pytanie: ,,Jak powstają produkty, z których korzystam na co dzień?" Proces projektowania produktów może być naprawdę fascynujący, obejmujący wiele kroków i wyzwań. W tym
06 kwietnia 2023
Teorie na temat sztucznej inteligencji są już z nami od dziesiątek lat, jednak teraz jesteśmy już coraz bliżej faktycznej ingerencji tego typu rozwiązań w prawdziwe życie. Wcześniej z kakimi wątkami

Najnowsze artykuły:

Jak rozpoznać profesjonalne strony www? Nie jest to takie proste, jak może się wydawać. Tylko dlatego, że człowiek wydał fortunę na stworzenie swojej witryny, wcale nie musi być ona bardzo wyrafinowana.

Wiele istotnych kwestii może być pominiętych lub zrobionych bez celu. Może to być za sprawą kiepskiej komunikacji z klientem lub zwyczajnego podejścia i wiedzy webdesignera.

Jeżeli chcesz uniknąć tych błędów jako początkujący twórca witryn, możesz poczytać o częstych błędach popełnianych przy projektowaniu stron.

Oczywiście nie zawsze wina leży po stronie osoby, która zajmuje się tym zawodowo. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, czy klient, dla którego tworzysz, ma jasny plan i wie, co dokładnie chce.

Możliwe, że nie jest to dla Ciebie łatwe na początku pracy z ludźmi, więc warto uzbroić się w dużo cierpliwości i zrozumienia. Jeśli nie wiesz dokładnie, jak możesz tego dokonać, śmiało czytaj artykuły na temat tworzenia dobrej atmosfery pracy z klientami

 

Co wyróżnia profesjonalne strony www?

Oczywiście nie zawsze jest łatwo ocenić, czy strona jest zrobiona amatorsko, czy też nie. Nie wszystko jest czarne i białe, jednak są pewne aspekty, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę podczas oceny.

Należą do nich takie punkty jak estetyka i zachowany minimalizm. Wcale nie chodzi mi tutaj o wybrakowane treści i raptem dwa obrazki. Utrzymanie równowagi pomiędzy elementami w taki sposób, aby całość nie męczyła oka, jest bardzo istotna. Jest to podstawa dla każdego profesjonalnego webdesignera i coś, czego koniecznie musisz wypatrywać w potencjalnych projektach, którym chcesz coś zlecić.

 

Kto robi profesjonalne strony www?

Nie ma tu sztywnych ram ani też nie będę dzielić się moimi osobistymi opiniami. Może to być duża agencja, może to być freelancer. Ba! Może to nawet być cyfrowy nomada

Każdy z tych osób może być dokładnie tak samo wykwalifikowana i mieć podobne doświadczenie. Dlatego najważniejsze to znalezienie osoby, która rozumie Twoje potrzeby i potrafi przenieść je na projekt.

Ile kosztuje zrobienie profesjonalnej strony?

Każdy ceni się inaczej, a do tego dochodzi jeszcze faktor Twoich potrzeb. Im więcej oczekujesz, tym cena będzie się proporcjonalnie zwiększać. Ilość pracy, jaką należy włożyć w stworzenie projektu, dopasowanie go to Twoich zaleceń i wprowadzenie poprawek może być ogromna. Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat, czytając koszt stworzenia strony internetowej w 2019 roku. 

 

Twórz profesjonalne strony www osobiście

Weź sprawy w swoje ręce i przelej projekt do internetu, używając wyłącznie swojej wyobraźni i kreatywności. Zrobisz to przy pomocy kreatorów stron, których ranking możesz sprawdzić na naszej stronie głównej.

Nie musisz znać się na kodowaniu, aby móc przekształcić wszystkie swoje oczekiwania wobec witryny w rzeczywistość.

Co więcej! Narzędzia do tworzenia profesjonalnych stron www są w niesamowicie niskiej cenie w porównaniu do zlecenia napisania strony przez programistę.

Dlatego nie trać czasu i sprawdź teraz, co oferują poszczególne kreatory stron!

 

dobra strona bez błędów
12 lipca 2019

Jak wyglądają profesjonalne strony www?